SİTENİZDEN BEĞENDİĞİM BİR ÜRÜNÜ NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?
Sitemizden satın almak istediğiniz herhangi bir ürünü nasıl sipariş edebileceğiniz aşağıda resimlerle uygulamalı olarak anlatılmıştır. İşte adım adım nasıl alışveriş yapabilirsiniz ?
1-  Öncelikle her ürünün altında bulunan SEPETE AT butonundan ürününüzü veya ürünlerinizi sepete atmanız gerkemektedir.Sepetinize dilediğiniz kadar ürün atabilirsiniz.Birden fazla sipariş verecekseniz bu ürünleri tek bir sepette toplayarak sipariş etmeniz size kargo ücreti konusunda kolaylık sağlayacaktır.
2- Daha sonra sitemizin sağ tarafında bulunan Alışveriş Sepeti kısmında sepete attığınız ürün veya ürünlerinizin isimlerini göreceksiniz.Alışveriş sepetim butonuna tıklayarak devam edebilirsiniz.
3- Bu bölümde ürün veya ürünlerinizi liste halinde görebilir, adetlerini artırabilir ve toplam sipariş tutarını görebilirsiniz.Sıradaki bölüme Siparişi Tamamla butonunu tıklayarak geçebilirsiniz.
4- Bu bölümde üyelik bilgileriniz sorulmaktadır. Eğer sitemize üye değilseniz ve üye olmak istiyorsanız Yeni Üyelik butonuna tıklayarak üyemiz olabilirsiniz.Üyemiz olduktan sonra alışverişinize üye bilgileriniz ile devam edebilirsiniz.
Sitemizden ÜYE OLMADAN da sipariş verebilirsiniz. Bu durumda ise direkt HIZLI SİPARİŞ linkini tıklamanız yeterlidir.
5- Bu bölümde sizden istenilen Teslimat ve Fatura bilgilerini girmeniz gerekecektir. Dilerseniz siparişinizin teslimini farklı bir yere yaptırıp, faturanızı da farklı bir yere kestirebilirsiniz.Örnekte olduğu gibi bilgilerinizi girdikten sonra Ödeme butonuna tıklayarak işleme devam edebilirsiniz.
6- Bu adım ödeme adımıdır. Bu bölümde siparişinizin kargo ücreti dahil ne kadar tuttuğunu görebilirsiniz.Örnek resimde görüleceği üzere 4 adet ödeme türü seçilebilmektedir. Ödemenizi dilerseniz Kredi Kartınızla, Banka Havalesiyle, Kapıda Nakit Olarak veya Kapıda Kredi Kartı Tek Çekim ile ödeyebilirsiniz.Bu alanda da bu seçiminizi yapmanız gerekmektedir.Seçimlerinize göre meydana gelecek sipariş tutarlarınızdaki değişimleri bu ekrandan izleyebilirsiniz.Ödeme şekinizi seçtikten sonra kredi kartı seçeneğini seçtiyseniz kart bilgilerinizi girerek, havale seçeneğini seçtiyseniz havaleyi yapacağınız bankayı işaretledikten sonra onaylıyorum butonuna tıklayarak siparişinizi onaylayabilirsiniz.
7- En son ekran ise siparişinizin alındığını teyit eden ekrandır. Siparişinizi onaylamanız ile beraber aşağıdaki bilgi mesajını göreceksiniz ve bize vermiş olduğunuz mail adresine siparişinize dair Sipariş Dekontunuz gönderilecektir.Banka hesap bilgilerimiz size göndereceğimiz mail içeriğinde tekrardan yer alacaktır. Ayrıca banka hesap bilgilerimize üst menüde bulunan İLETİŞİM kısmından da ulaşabilirsiniz.